انفصال از خدمت و تعلیق برای متهمان شورا و شهرداری مرودشت

فرماندار مرودشت گفت: براساس قانون قرار نظارت قضایی متهمان شورا و شهرداری مرودشت به انفصال یکساله از خدمات دولتی و تعلیق از مسئولیت کنونی خود، محکوم شده‌اند.

‌رهام پیکیری در گفت‌وگو با ایسنا‌، با تصریح اینکه این یک قرار قانونی بوده و هنوز حکم قطعی از سوی مراجع قضایی صادر نشده است، گفت: به دنبال وقوع ارتشا و رشوه‌خواری توسط چندنفر از اعضای شورای اسلامی شهر مرودشت و بازداشت این افراد، متهمان به انفصال از خدمات دولتی و تعلیق محکوم شده‌اند.

او گفت: 5 نفر از این افراد از اعضای شورای پنجم و یک نفر از اعضای شورای چهارم شهر مرودشت به همراه شهردار و راننده‌ی شهردار مرودشت، در جریان این پرونده درگیر بوده‌اند.

پیکری اضافه کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) حدود هشت ماه پیش با همکاری و هماهنگی شورای تامین این شهرستان و دفتر امور شهری استانداری فارس در این خصوص تذکر داده بودند.

وی افزود: اما با عدم تمکین متهمان، موضوع به مقامات امنیتی استان اعلام و پس از وصول گزارش و اثبات جرم، هشت متهم روز گذشته 8 خرداد دستگیر و بازداشت شدند.

فرماندار مرودشت با بیان اینکه هم‌اینک شهرداری این شهر با سرپرست اداره می‌شود و خدمات عمرانی در حال انجام است، خاطرنشان کرد: پرونده متهمان در هیئت حل اختلاف استانداری فارس در حال پیگیری است.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s